Jukebox Renotte

Jukebox Renotte
Jukebox Renotte
Jukebox Renotte
Jukebox Renotte
Jukebox Renotte
Jukebox Renotte
Jukebox Renotte
Jukebox Renotte

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JUKEBOX, Renotte, med 40 st., tillhörande skivor, höjd ca 97x72x54 cm

Ej funktionstestad, fodral med smärre slitage/ mindre bucklor

329459

2015-09-23