Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JUKEBOX, Renotte, med 40 st., tillhörande skivor, höjd ca 97x72x54 cm
Ej funktionstestad, fodral med smärre slitage/ mindre bucklor
329459
2015-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här