Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
NAIMA EKSTRÖM (1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad Naima Ekström Cop 1902, olja på duk, ca 62 x 90 cm
Zustandsbeschreibung
329462
2015-09-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner