Naima Ekström oljemålning

Naima Ekström oljemålning
Naima Ekström oljemålning
Naima Ekström oljemålning
Naima Ekström oljemålning
Naima Ekström oljemålning
Naima Ekström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

NAIMA EKSTRÖM (1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad Naima Ekström Cop 1902, olja på duk, ca 62 x 90 cm

Zustandsbeschreibung

329462

2015-09-23