Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
URNA, med hänklar, Meissen, Tyskland, porslin, omkring 1900, empirestil, förgylld och polykrom dekor, höjd 28 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage
329468
2015-10-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner