Skåp George III
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, England, George III, 1700-talets senare del, 2-delat, fanérat i mahogny, dekor i förgylld pärlstav, mässingsbeslag, underrede med lådor, höjd ca 202, 130 x 57 cm
Renoverat, slitage, repor, sprickor
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken
329484
2015-09-24