Skåp George III

Skåp George III
Skåp George III
Skåp George III
Skåp George III
Skåp George III
Skåp George III

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, England, George III, 1700-talets senare del, 2-delat, fanérat i mahogny, dekor i förgylld pärlstav, mässingsbeslag, underrede med lådor, höjd ca 202, 130 x 57 cm

Renoverat, slitage, repor, sprickor
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken

329484

2015-09-24