Kalle Andersson oljemålning

Kalle Andersson oljemålning
Kalle Andersson oljemålning
Kalle Andersson oljemålning
Kalle Andersson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLE ANDERSSON (1900-tal), Kohagen. olja på papp, signerad och daterad Kalle Persson 1924, 35 x 47 cm

Märken

329487

2015-09-24