Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KALLE ANDERSSON (1900-tal), Kohagen. olja på papp, signerad och daterad Kalle Persson 1924, 35 x 47 cm
Märken
329487
2015-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här