Enno Hallek oljemålning

Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENNO HALLEK (Estland, född 1931): "Odlingen i åskväder ", signerad och Enno Hallek 1960, olja på duk, 100x99,5 cm

329489

2015-09-23