Georgij Fetcó oljemålning

Georgij Fetcó oljemålning
Georgij Fetcó oljemålning
Georgij Fetcó oljemålning
Georgij Fetcó oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGIJ FETCO (född1923) Landskap, signerad och daterad G Fetcó -50, olja på pannå, 58 x 87 cm

329496

2015-09-24