Sengustaviansk resp rokoko stolar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 2 st, varav en i gustavianskt stockholmsarbete resp den andra i rokoko, bemålade, träskuren dekor
Skador, lagningar, den i stockholmsarbete med senare sarg, den i rokoko med kompletterad rygg och under sargen med förstärkningar
329541
2015-09-24