Faskinknivar

Faskinknivar
Faskinknivar
Faskinknivar
Faskinknivar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FASKINKNIVAR, 2 st., m/1848, med baljor, blad stämplade T1 No 694 respektive i21No85, vardera längd ca 59 cm

Slitage, ett blad slipat samt med smärre hack

329565

2015-09-23