Cigarettetui

Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CIGARETTETUI, nysilver, emaljdekor med ryska vinthundar och häst, insida med inskription, 9x8 cm

Emaljskador och slitage

329629

2015-09-24