Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EMMA TOLL (1847-1917), tillskriven: Stilleben, påskrift på spännramen Emma Toll Stilleben, olja på duk, 29,5x39,5 cm
Krackeleringar, dukskada
329633
2015-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här