Emma Toll tillskriven

Emma Toll tillskriven
Emma Toll tillskriven
Emma Toll tillskriven
Emma Toll tillskriven

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMA TOLL (1847-1917), tillskriven: Stilleben, påskrift på spännramen Emma Toll Stilleben, olja på duk, 29,5x39,5 cm

Krackeleringar, dukskada

329633

2015-09-24