Glasskål på fot

Glasskål på fot
Glasskål på fot
Glasskål på fot
Glasskål på fot

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GLASSKÅL på fot, 1900-tal, blått glas med guld dekor, höjd 12, diameter 26 cm

Mindre slitage

329635

2015-09-24