Roger Fällman

Roger Fällman
Roger Fällman
Roger Fällman
Roger Fällman
Roger Fällman
Roger Fällman

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Ljusspel i skogsglänta, olja på duk, signerad R. Fällman, ca 50x60 cm

329643

2015-09-24