Tommy G Sundman oljemålning

Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOMMY G SUNDMAN (född 1952): Vinflaskor - "Chateau Latour", monogramsignerad och signerad a tergo, olja på duk, 41x31 cm

329645

2015-09-24