Axel Berhardsson skulptur

Axel Berhardsson skulptur
Axel Berhardsson skulptur
Axel Berhardsson skulptur
Axel Berhardsson skulptur
Axel Berhardsson skulptur
Axel Berhardsson skulptur
Axel Berhardsson skulptur
Axel Berhardsson skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL BERNHARDSSON, skulptur, träskuren, i botten signerad och daterad Axel Berhardsson samt osignerad skulptur föreställande vedhuggare, höjd ca 24-29 cm

329648

2015-09-24