Yataghan

Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan
Yataghan

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YATAGHAN, ottomanskt kulturområde, 1800-tal, klinga med försilvrad dekor, fäste i vitmetall med kavelplattor av ben, längd 70 cm

skador

329656

2015-10-08