Roberto Torregiani oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO TORREGIANI (född 1946): "Figurazione", a tergo signerad R Torregiani, olja på duk, ca 46x55 cm, medföljer bok om konstnären

329657

2015-09-24