Corneille mobil skulptur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CORNEILLE (Holland, 1922 - 2010): "Women in the sky", kvinna med katt och fågel, mobil skulptur, signerad, daterad och numrerad Corneille 2004, 10/600, trä, stål, aluminium, originalask samt certifikat, höjd ca 18,5 cm
329662
2015-09-24