Corneille mobil skulptur

Corneille mobil skulptur
Corneille mobil skulptur
Corneille mobil skulptur
Corneille mobil skulptur
Corneille mobil skulptur
Corneille mobil skulptur
Corneille mobil skulptur
Corneille mobil skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922 - 2010): "Women in the sky", kvinna med katt och fågel, mobil skulptur, signerad, daterad och numrerad Corneille 2004, 10/600, trä, stål, aluminium, originalask samt certifikat, höjd ca 18,5 cm

329662

2015-09-24