Oljemålning Curt Clemens Abisko

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Fjällandskap, signerad och daterad Curt Clemens Abisko 1941, olja på pannå, 28 x 41 cm

329671

2015-09-24