Klubbat för:
15 500 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
PER EKSTRÖM (1844-1935): Landskap - Öland Segerstad, signerad P. Ekström, olja på duk, 57x111 cm
Zustandsbeschreibung
329676
2015-09-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner