Per Ekström olja på duk

Per Ekström olja på duk
Per Ekström olja på duk
Per Ekström olja på duk
Per Ekström olja på duk
Per Ekström olja på duk
Per Ekström olja på duk

Klubbat för:

15 500 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

PER EKSTRÖM (1844-1935): Landskap - Öland Segerstad, signerad P. Ekström, olja på duk, 57x111 cm

Zustandsbeschreibung

329676

2015-09-24