Alfred de Breanski oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED FONTVILLE DE BREANSKI II (England, 1877-1945): "Strand-on the -Green, Kew. signerad A. de Breanski, olja på duk, 20x25 cm

329682

2015-09-24