Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SABEL, möjligen 1600-tal, dubbeleggad närmast spetsen, smedsmärke, rester av järnfäste, längd 92 cm

Kuntoraportti

skador

329711

Päivämäärä:

2015-10-08