Sabel
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SABEL, möjligen 1600-tal, dubbeleggad närmast spetsen, smedsmärke, rester av järnfäste, längd 92 cm
Kuntoraportti
skador
329711
Päivämäärä:
2015-10-08