Victor Andrén

Victor Andrén
Victor Andrén
Victor Andrén
Victor Andrén

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VICTOR ANDRÉN (Vicke, 1856-1930): I salongen, signerad och daterad V A -09 , tusch, 19X26 cm

Fläckar

329723

2015-09-25