Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VICTOR ANDRÉN (Vicke, 1856-1930): I salongen, signerad och daterad V A -09 , tusch, 19X26 cm
Fläckar
329723
2015-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här