Bordslampa empirstil

Bordslampa empirstil
Bordslampa empirstil
Bordslampa empirstil
Bordslampa empirstil
Bordslampa empirstil
Bordslampa empirstil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPA, empirstil, 1800-talets slut, förgylld och patinerad brons, höjd inkl. skärm ca 69 cm

329743

2015-09-24