Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
BILDAPPARAT med BILDER, 1900-talets första hälft, tryckta delvis numrerade bilder på glas, höjd ca 22 cm, skadade bilder medföljer
Ej komplett, lösa delar medföljer
329771
2015-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här