Bildapparat

Bildapparat
Bildapparat
Bildapparat
Bildapparat

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BILDAPPARAT med BILDER, 1900-talets första hälft, tryckta delvis numrerade bilder på glas, höjd ca 22 cm, skadade bilder medföljer

Ej komplett, lösa delar medföljer

329771

2015-09-24