Gunnar Hallström oljemålning

Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUNNAR HALLSTRÖM (1875-1943): Valborg, signerad Gunnar Hallström 1901, olja på duk, ca 42,5x84 cm

Mindre dukskador

329778

2015-09-25