Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄRJA, fransk, 1900-tal, klinga med förgylld dekor, fäste i förgylld mässing, dekorerat med hästhuvud, örn med blixtknippe och Pallas Athena mm. längd 86 cm

329786

2015-10-08