Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 2 hyllplan, 2 lådor, höjd 145, 77x25 cm, nyckel finns

Smärre repor, slitage

329789

2015-09-24