Supkoppar bägare fat skedar silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SUPKOPPAR, 6+3 st., BÄGARE, 3 st., RESEBÄGARE, FAT, 2 st., SKEDAR, 2 st., SKÅL, silver, 1900-tal, 6 supkoppar i etui, Markström Uppsala 1941, resebägare stämplad 1861, total vikt ca 1190 g
Största bägaren med inskription, bucklor
329851
2015-09-27