Supkoppar bägare fat skedar silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SUPKOPPAR, 6+3 st., BÄGARE, 3 st., RESEBÄGARE, FAT, 2 st., SKEDAR, 2 st., SKÅL, silver, 1900-tal, 6 supkoppar i etui, Markström Uppsala 1941, resebägare stämplad 1861, total vikt ca 1190 g

Största bägaren med inskription, bucklor

329851

2015-09-27