Thomas Ruff, Doppelportrait, screentryck

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THOMAS RUFF (född 1958), Doppelportrait, signerad och daterad 1995 a tergo, numrerad 24/40 a tergo, screentryck, bladmått ca 73 x 102 cm

Visas på Geijersgatan

329853

2015-09-27