Folke Jupiter oljemålning

Folke Jupiter oljemålning
Folke Jupiter oljemålning
Folke Jupiter oljemålning
Folke Jupiter oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOLKE JUPITER (1913-1979): Heden Stora Karlsö, signerad Jupiter, olja på pannå, ca 38 x 46 cm

329870

2015-09-25