Folke Jupiter oljemålning

Folke Jupiter oljemålning
Folke Jupiter oljemålning
Folke Jupiter oljemålning
Folke Jupiter oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE JUPITER (1913-1979): "Från Gotlandsgatan", signerad Jupiter, olja på pannå, ca 20,5 x 13 cm

329871

2015-09-25