SLas, litografi

SLas, litografi
SLas, litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Kanalplan, signerad och daterad -76, litografi, HC VIII/20, 40x50 cm

329879

2015-09-25