Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, prakturna, flintgods, slottsmotiv, höjd 48,5 cm
Äldre lagning och retuschering, krackelering
329886
2015-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här