Prakkturna Rörstrand

Prakkturna Rörstrand
Prakkturna Rörstrand
Prakkturna Rörstrand
Prakkturna Rörstrand
Prakkturna Rörstrand
Prakkturna Rörstrand
Prakkturna Rörstrand
Prakkturna Rörstrand
Prakkturna Rörstrand
Prakkturna Rörstrand

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RÖRSTRAND, prakturna, flintgods, slottsmotiv, höjd 48,5 cm

Zustandsbeschreibung

Äldre lagning och retuschering, krackelering

329886

2015-09-25