Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RÖRSTRAND, prakturna, flintgods, slottsmotiv, höjd 48,5 cm
Zustandsbeschreibung
Äldre lagning och retuschering, krackelering
329886
2015-09-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner