Bord i barockstil

Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil
Bord i barockstil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, barockstil, svartmålad underrede med ben i form av balusterdockor, skiva i lackad och bonad björk, höjd ca 77, 67x90 cm

Ytslitage, kantskador

329893

2015-09-25