Perjons olejmålning

Perjons olejmålning
Perjons olejmålning
Perjons olejmålning
Perjons olejmålning
Perjons olejmålning
Perjons olejmålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER HILDNING PERJONS (1911-98): Stilleben, signerad Perjons -63, olja på duk, 48x62 cm

329898

2015-09-25