Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
STOLAR, 8 st, gustavianska, Lindome 1800-talets början, med kopplade ryggar, skuren dekor, kannelerade ben, sitthöjd 47 cm
Skador, slitage, färgbortfall
329903
2015-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här