Gustavianska stolar

Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

STOLAR, 8 st, gustavianska, Lindome 1800-talets början, med kopplade ryggar, skuren dekor, kannelerade ben, sitthöjd 47 cm

Skador, slitage, färgbortfall

329903

2015-09-25