Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Motiv med flicka som tänder i spisen, olja på duk, 44x55 cm

Duklagninar, dukskador

329905

2015-09-30