Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Trojka i vinterlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 60x90 cm
329915
2015-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här