Oljemålning motiv med trojka

Oljemålning motiv med trojka
Oljemålning motiv med trojka
Oljemålning motiv med trojka
Oljemålning motiv med trojka
Oljemålning motiv med trojka
Oljemålning motiv med trojka

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Trojka i vinterlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 60x90 cm

329915

2015-09-25