karin Olsson oljemålning

karin Olsson oljemålning
karin Olsson oljemålning
karin Olsson oljemålning
karin Olsson oljemålning
karin Olsson oljemålning
karin Olsson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): "Årstid", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 50x50 cm
Historik: Konstnären verksam i Gnarp Jämtland

329932

2015-09-26