Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARIN OLSSON (1928-2006): "Årstid", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 50x50 cm
Historik: Konstnären verksam i Gnarp Jämtland
329932
2015-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här