Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARIN OLSSON (1928-2006): "Blåsippsbacken", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 41x33 cm
Historik: Konstnären verksam i Gnarp Jämtland
329934
2015-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här