Bordslampa E.S.Horn Danmark

Bordslampa E.S.Horn Danmark
Bordslampa E.S.Horn Danmark
Bordslampa E.S.Horn Danmark
Bordslampa E.S.Horn Danmark
Bordslampa E.S.Horn Danmark
Bordslampa E.S.Horn Danmark

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, svartlackerad plåt, 1980-tal, etikettmärkt E.S.Horn A/S Aalestrup, höjd ca 67 cm

Skärmen något skev, slitage

329936

2015-09-26