Kokeshi dockor i bemålat trä

Kokeshi dockor i bemålat trä
Kokeshi dockor i bemålat trä
Kokeshi dockor i bemålat trä
Kokeshi dockor i bemålat trä
Kokeshi dockor i bemålat trä
Kokeshi dockor i bemålat trä

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

DOCKOR, 4 st, Japan, s.k. Kokeshi, bemålat trä, 1960/70-tal, troligen Svenskt Tenn, höjd 13-19 cm

Slitage

329946

2015-09-25