Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, teak, Danmark, mönsterfanerad skiva, hylla, höjd 49,5, diameter 60 cm

Slitage

329976

2015-09-25