Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 2 delar, 1960-tal, teak, Danmark, design Hans. C. Andersen, höjd ca 45, 47 cm

Ytskador, slitage och skador

330001

2015-09-25