Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, STOLAR, 4 st, teak, 1960-tal, bordet fanérat i teak, stolarna märkata alf svensson, bjästa, höjd 72, 135 x 85, sitthöjd 40 cm,
Slitage och fläckar
330003
2015-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här