Matbord, 4 stolar teak

Matbord, 4 stolar teak
Matbord, 4 stolar teak
Matbord, 4 stolar teak
Matbord, 4 stolar teak
Matbord, 4 stolar teak
Matbord, 4 stolar teak
Matbord, 4 stolar teak
Matbord, 4 stolar teak
Matbord, 4 stolar teak
Matbord, 4 stolar teak

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, STOLAR, 4 st, teak, 1960-tal, bordet fanérat i teak, stolarna märkata alf svensson, bjästa, höjd 72, 135 x 85, sitthöjd 40 cm,

Slitage och fläckar

330003

2015-09-25